Europos muziejų naktis “Atgal į ateitį“ (Su FOTOGALERIJA)

Europos muziejų naktis

Tarptautinė muziejų taryba (ICOM) kasmet kviečia švęsti Tarptautinę muziejų dieną – gegužės 18-ąją. Nuo 2005 m. organizuojamoje akcijoje Europos muziejų naktis dalyvauja ir Lietuva. Akcijos tikslas – įvairius bendruomenės narius supažindinti su muziejais naktį – metu, kuomet jie paprastai nedirba.

Ši naktis taip pat vyko ir Kėdainiuose gegužės 18 d.  Janinos Morkutės – Marks muziejuje – galerijoje. Šio renginio metu buvo galima nemokamai  lankyti: Juliaus Urbanavičiaus –tapybos ir medžio skulptūrų parodą „ILIUSTRACIJOS…“, Leokadijos Norbutienės-Mockienės – kūrybos parodą „MISTIKA“, Vytauto Kaupio – grafikos parodą „KĖDAINIAI ANAIS LAIKAIS“ ir Janinos Monkutės-Marks kūrybinių darbų parodą. Taip pat muziejaus teritorijoje veikė meninės-edukacinės dirbtuvėlės, renginio metu skambėjo Kėdainių rajono vaikų ir jaunimo muzikos grupių ir atlikėjų gyvo garso pasirodymai, taip pat ir Kėdainių rajono vaikų ir jaunimo šokių kolektyvai atliko šokių pasirodymus.

Savanorių asociacijos “Spindulys“ savanoriai taip pat prisidėjo prie šio renginio organizavimo, padėjo ir dirbo kūrybinėse dirbtuvėlėse. Miglė, Karolis, Kamilė buvo atsakingi už “Improvizacinę tapybą“, Vygintas už Žibintų gamybą, renginio dalyviams padėjo pasigaminti po nuostabų  žibintą. Savanorės Laura ir Loreta, mokė renginio dalyvius pinti juostą, Viktoras – mokė lankstyti origamius.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s